LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 07 10 Programos NORFACE T2S kvietimas teikti išsamiąsias paraiškas

Paskelbtas tarptautinis NORFACE mokslinių tyrimų programos „Transformacijos ir tvarumas“ (angl. Transformations to Sustainability, T2S) ERA-NET Cofund schemos kvietimas teikti išsamiąsias paraiškas. Dalyvauti antrajame kvietimo etape kviečiami 35 tarptautiniai projektai, iš 155. Lietuvos dalyvių tarp pareiškėjų nebuvo. Lietuvos dalyviai, kaip papildomi partneriai (angl. cooperation partner), gali prisijungti prie išsamiąsias paraiškas pakviestų teikti konsorciumų. Išsamiąsias paraiškas galima teikti iki rugsėjo 26 d. 17 val. EDT laiku (22.00 GMT) elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje

Kvietime dalyvaujančios šalys ir kvietimo biudžetas

Kvietimo tyrimų srityse dalyvaujančios šalys išvardintos žemiau:

Belgija (Flandrijos ir Valonijos regionai), Brazilija, Kinija (Taipėjus), Suomija, Prancūzija, Vokietija, Airija, Japonija, Latvija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Norvegija, Slovėnija, Švedija, Šveicarija, Jungtinė Karalystė, JAV.

Lietuva dalyvauja kvietime kaip bendradarbiaujanti šalis (angl. Cooperation partner).

Kvietimo biudžetas sudaro apie 13 mln. eurų. Lietuvos skiriamas biudžetas – 100 tūkst. Eurų.

Kvietimo aprėptis

Kvietimas skirtas remti socialinių mokslų  tyrimus.

Tarptautinis mokslo projektas gali būti teikiamas pagal šias kvietimo temas:

  1. Visuomenės transformacijų ir tvarumo vadyba (angl. Governance of societal transformations to sustainability);
  2. Visuomenės transformacijų ir  tvarumo ekonomika bei finansai (angl. Economy and finance of societal transformations to sustainability);
  3. Gerovės, gyvenimo kokybės, tapatumo, socialinių ir kultūrinių vertybių sąryšis su visuomenės transformacijomis ir tvarumu (angl. Well-being, quality of life, identity, and social and cultural values in relation to societal transformations to sustainability).

Galimi pareiškėjai ir partneriai

Lietuvos dalyviai gali dalyvauti tarptautiniuose projektuose kaip papildomi partneriai, t.y gali prisijungti prie išsamiąją paraišką teikti pakviesto konsorciumo.

Siekdami gauti Lietuvos mokslo tarybos finansavimą, paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija, kuri turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą. Projekto vadovas turi būti mokslininkas.

Paraiškų rengimo nuostatos

Ilgiausia galima mokslo projekto trukmė – 3 metai.

Projekto vykdytojų iš Lietuvos ir vykdančiosios (-iųjų)  institucijos (-ų) biudžetas neturi viršyti 100 tūkst. eurų.

Asmuo gali teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovas ar kitas pagrindinis projekto vykdytojas.

Projekte kiekvieno pagrindinio projekto vykdytojo darbo apimtis turi būti ne mažesnė kaip 20 valandų, padaugintų iš projekto trukmės mėnesiais.

Paraiška rengiama vadovaujantis Lietuvos mokslo tarybos mokslo ir sklaidos projektų konkursinio finansavimo bendrosiomis taisyklėmis (2014-10-27 nutarimas Nr. VIII-26) ir kvietimo svetainėje nurodytais dokumentais.

Papildoma informacija

Išsamesnė informacija apie programą lietuvių ir anglų kalba.

Lietuvoje informaciją apie programą teikia Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt.

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku