LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 06 09 Nuolatinis kvietimas teikti prašymus dėl užsienio partnerio mokslininko vizito finansavimo (LINO LT)

Lietuvos mokslo taryba kviečia teikti prašymus gauti finansavimą užsienio partnerių mokslininkų vizitams į Lietuvą. Vizitai finansuojami vykdant projektą „Lietuvos mokslo tarptautiškumo didinimas – MTEP ryšių plėtojimas (LINO LT)“ (Nr. 09.3.3-ESFA-V-711-04-001). 

Finansuojami galimų užsienio partnerių mokslininkų vizitai į Lietuvos aukštąsias mokyklas ar valstybinius mokslinių tyrimų institutus (toliau – priimančioji institucija) susipažinti su Lietuvos tyrėjais ir (ar) priimančiosios institucijos techninėmis galimybėmis (laboratorijomis, mokslo centrais ir pan.), siekiant skatinti glaudesnį Lietuvos ir užsienio tyrėjų bendradarbiavimą.

Galimi pareiškėjai – Lietuvos aukštosios mokyklos ir valstybiniai mokslinių tyrimų institutai, įtraukti į Švietimo ir mokslo institucijų registrą.

Prašymai priimami nuolatos

Prašymų vertinimo kriterijai

1) vizito tikslų pagrįstumas;

2) numatomų rezultatų reikšmė.

Prašymų rengimo nuostatos

 1. Prašymas rengiamas lietuvių kalba;
 2. Užsienio partnerių mokslininkai – tai užsienio mokslininkai arba Lietuvos mokslininkai, kurie dirba mokslinį darbą užsienio valstybėje;
 3. Mokslininkas yra tyrėjas, turintis mokslo daktaro laipsnį (Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymas);
 4. Kompensuojamos užsienio partnerių mokslininkų vizitų, įvykusių ir (ar) įvyksiančių ne anksčiau kaip 2017 m. vasario 6 d., išlaidos;
 5. Mokslinės išvykos finansuojamos išlaidų kompensavimo būdu;
 6. Kompensuojamos šios išlaidų rūšys:
  • kelionės į Lietuvą ir atgal išlaidos;
  • apgyvendinimo ir pragyvenimo Lietuvoje išlaidos (iki 2 dienų);
 7. Išlaidos apskaičiuojamos vadovaujantis Lietuvos mokslo tarybos pirmininko 2016 m. birželio 9 d. įsakymu Nr. V-157 patvirtinta Kviestinio mokslininko vizito Lietuvoje išlaidų fiksuotųjų įkainių apskaičiavimo tyrimo ataskaita. Apskaičiuojant išlaidas rekomenduojame naudotis atvykstančio mokslininko išlaidų skaičiuokle;
 8. Finansuojami tik vizitai, kurių tikslai atitinka šiame kvietime nurodytą veiklos tikslą. Vizitai, kurių tikslas yra tik mokslinių tyrimų vykdymas, paskaitų ar seminarų skaitymas, dalyvavimas doktorantūros gynimo procese, nelaikomi atitinkantys šios veiklos tikslą.

Prašymų vertinimas ir atranka

Prašymų vertinimas, atranka atliekami ir sprendimas dėl prašymo finansavimo priimamas ne vėliau kaip per 45 dienas nuo prašymo pateikimo Taryboje dienos. Apie prašymų vertinimo rezultatus ir sprendimą dėl prašymo finansavimo pareiškėjai informuojami per 3 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo.

Prašymų teikimo tvarka

Prašymai teikiami elektroniniu paštu. Pareiškėjai turi užpildyti Prašymo dėl užsienio partnerio vizito išlaidų apmokėjimo formą, ją atspausdinti, pasirašyti ir kartu su priedais nuskenuotą pateikti elektroniniu paštu veronika.kapalinskaite@lmt.lt

Kvietimo dokumentai

Kontaktinis asmuo

Informaciją pareiškėjams teikia Veronika Kapalinskaitė, viešojo administravimo specialistė, el. p. veronika.kapalinskaite@lmt.lt, tel. (8 604) 76286.

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku