LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2011 06 03 „Sveikas ir saugus maistas“: I kvietimas paraiškoms teikti

Lietuvos mokslo taryba skelbia I kvietimą teikti paraiškas projektams įgyvendinti pagal Nacionalinę mokslo programą „Sveikas ir saugus maistas“. Paraiškos priimamos iki 2011 m. birželio 30 d. 16 val.

NUMATOMAS BIUDŽETAS

Šio kvietimo projektams 2011 metais numatoma skirti 2,8 mln. Lt.

I KVIETIMO APRĖPTIS

Kvietimas skirtas abiejų programos uždavinių visoms priemonėms.

GALIMI PAREIŠKĖJAI

Paraišką gali pateikti tyrėjų grupė, kurios vadovas turi būti mokslininkas.

Pareiškėjai teikia paraiškas kartu su vykdančiąja institucija (ir projekto partneriu (-iais), jei tai būtina projekto vykdymui).

PARAIŠKŲ TEIKIMO TVARKA

Norintieji dalyvauti konkurse Tarybai pateikia paraišką, kurią sudaro:

  1. Projekto aprašas;
  2. Prašymas;
  3. Vykdančiosios institucijos raštas.

Projekto aprašas teikiamas tik elektroniniu būdu, užpildant formą elektroninėje sistemoje, adresu http://sistema.lmt.lt/ iki 2011 m. birželio 30 d. 16 val. Prieš pildant projekto aprašą prašome perskaityti Patarimus projekto aprašo elektroninei formai pildyti. Spausdinta projekto aprašo kopija Tarybai neįteikiama.

Prašymas, kurį pasirašo projekto vadovas ir kiti vykdytojai, ir vykdančiosios institucijos raštas, kurį pasirašo institucijos vadovas, rengiami pagal Tarybos pirmininko patvirtintą formą ir įteikiami Tarybai (Gedimino pr. 3, LT-01103 Vilnius) iki 2011 m. liepos 4 d. (įskaitytinai), jeigu įteikiama asmeniškai, arba iki 2011 m. liepos 7 d. (įskaitytinai), jeigu siunčiama paštu. Siunčiant paštu, išsiuntimo data pašto spaude turi būti ne vėlesnė kaip 2011 m. liepos 4 d.

PARAIŠKŲ RENGIMO NUOSTATOS

1. Projekto trukmė:

I uždavinio: pradžia – ne anksčiau kaip 2011 m. rugpjūčio 1 d., pabaiga – ne vėliau kaip 2014 m. liepos 31 d.

II uždavinio: pradžia – ne anksčiau kaip 2011 m. rugpjūčio 1 d., pabaiga – ne vėliau kaip 2013 m. gruodžio 31 d.

2. Projektas negali baigtis kalendorinių metų I ketvirtyje.

3. Projekto sąmatinė vertė kiekvienais kalendoriniais metais turi būti ne mažesnė nei 200 tūkst. Lt., viso projekto sąmatinė vertė turi būti ne didesnė nei 1 mln. Lt.

4. Vykdančioji institucija turi būti mokslo ir studijų institucija.

5. Asmuo gali teikti tik po 1 paraišką pagal kiekvieną uždavinį (kaip projekto vadovas ar kitas vykdytojas).

6. Projekto vadovas turi dirbti projekte ne mažiau kaip 40 val. per mėnesį visą jo vykdymo laikotarpį.

7. Planuojant projekto biudžetą būtina atsižvelgti į tai, kad projekto vykdymas finansuojamas šimtu procentų.

8. Kiekvieno projekto vykdytojo, išskyrus projekto vadovą, darbo apimtis projekte turi būti ne mažesnė kaip 20 valandų, padaugintų iš projekto trukmės mėnesiais.

9. Planuojant projekte darbo užmokesčio lėšas mokslo darbuotojams ir kitiems tyrėjams, reikia vadovautis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. balandžio 4 d. nutarimu Nr. 337 (Žin., 2007, Nr. 42-1582; 2009, Nr. 157-7084) patvirtinto „Mokslo ir studijų institucijų vadovų, jų pavaduotojų, akademinių padalinių vadovų, jų pavaduotojų, mokslinių sekretorių, mokslo darbuotojų, kitų tyrėjų ir dėstytojų darbo apmokėjimo sąlygų aprašo“ 14 punktu.

10. Planuojant skirti projekto vykdytojams priedus prie atlyginimo, reikia vadovautis 9-oje rengimo nuostatoje minėto nutarimo 15 ir 16 punktais. Priedai prie atlyginimo paraiškoje turi būti išsamiai pagrįsti ir turi atitikti numatomoje sudaryti projekto įgyvendinimo darbo sutartyje nurodytą vykdytojo darbo krūvį.

11. Projekto vykdytojai iš projekto lėšų negali gauti išmokų pagal autorines arba paslaugų sutartis.

12. Projekte gali būti įdarbinti tik tie asmenys, kurie įvardyti kaip projekto vykdytojai paraiškos projekto aprašo vykdytojų sąraše.

13. Projekto veiklos ir lėšos turi būti planuojamos visam projekto laikotarpiui, paskirstant jas kiekvienais biudžetiniais metais.

14. Ilgalaikį materialųjį ir nematerialųjį turtą įsigyti iš projekto lėšų gali tik valstybinė mokslo ir studijų institucija. Šis turtas įtraukiamas į institucijos balansą ir apskaitomas kaip valstybės turtas.

15. Rekomenduojama planuoti ilgalaikį materialųjį ir nematerialųjį turtą įsigyti pirmaisiais projekto vykdymo metais.

16. Negalima numatyti pirkti mokslinės įrangos, jeigu tokia pati ar panaši yra jau nupirkta ar numatyta pirkti iš Nacionalinių kompleksinių programų arba Integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų (slėnių) programų lėšų.

17. Paraiškoje turi būti įvardijami kasmet (iki spalio 30 d. teikiant metinę projekto ataskaitą) ir galutiniai (teikiant baigiamąją projekto ataskaitą) numatomi pasiekti konkretūs rezultatai.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Su konkursu susiję dokumentai skelbiami programos puslapyje.

Išsamesnę informaciją teikia vyriausioji specialistė Virginija Antanavičiūtė-Kasperūnė tel. (8 5) 261 9068, e. p. virginija.kasperune@lmt.lt, techniniais klausimais (pildant paraišką) – vyriausioji specialistė Danutė Vansevičienė, e. p. danute.vanseviciene@lmt.lt (darbo laikas: I–IV 8–17 val., V 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.).

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku