LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2014 11 04 VI kvietimas teikti paraiškas mokslininkų grupių projektams 2015–2018 metais vykdyti

Lietuvos mokslo taryba skelbia VI kvietimą teikti paraiškas mokslininkų grupių projektams 2015–2018 metais vykdyti. Paraiškos priimamos iki 2014 m. gruodžio 3 d. 16 val.

Numatomas biudžetas

Šio kvietimo projektams 2015 metais numatoma skirti 2 mln. Eur.

Kvietimo aprėptis

Konkursai vyks 3 grupėse:

1. Humanitarinių ir socialinių mokslo sričių paraiškų;

2. Fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslo sričių paraiškų;

3. Projektų, skirtų bendradarbiauti su JAV mokslininkais, paraiškų.

Galimi pareiškėjai

Paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija (ir, jei tai būtina projektui vykdyti, projekto partneriu (-iais). Vykdančioji institucija turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, kuri įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą. Projekto vadovas turi būti mokslininkas.

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiška teikiama lietuvių kalba, elektroniniu būdu, užpildant formą elektroninėje sistemoje, iki 2014 m. gruodžio 3 d. 16 val. Kartu su paraiška teikiami neatsiejama paraiškos dalimi laikomi papildomi privalomi dokumentai – pagrindinių projekto vykdytojų sutikimas ir vykdančiosios institucijos raštas bei priedai, nurodyti paraiškoje.

Paraiškų rengimo nuostatos

1. Projektas turi prasidėti ne anksčiau kaip 2015 m. balandžio 1 d. ir ne vėliau kaip 2015 m. liepos 1 d., baigtis – ne vėliau kaip 2018 m. kovo 31 d.

2. Projekto pabaigos negalima planuoti sausio ir vasario mėnesiais.

3. Projekto lėšos turi būti planuojamos visam projekto laikotarpiui ir kiekvieniems kalendoriniams metams.

4. Viso projekto biudžetas neturi viršyti:

4.1. humanitarinių ir socialinių mokslo sričių paraiškų bei fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslo sričių paraiškų – 100 tūkst. Eur;

4.2. projektų, skirtų bendradarbiauti su JAV mokslininkais, paraiškų – 120 tūkst. Eur.

5. Asmuo gali teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovas ar kitas pagrindinis projekto vykdytojas.

6. Teikdamas paraišką asmuo turi atsižvelgti į tai, kad nuo paraiškoje nurodytos projekto įgyvendinimo pradžios iki projekto įgyvendinimo pabaigos jis gali būti ne daugiau kaip trijų Tarybos finansuojamų projektų pagrindinis (2012 metais pradėtų įgyvendinti projektų – projekto vykdytojas, 2013–2014 metais pradėtų įgyvendinti projektų – projekto vykdytojas tyrėjas) vykdytojas ir tik vieno iš jų vadovas. Tai apima šias nurodytas Tarybos remiamos veiklos kryptis:

6.1. Nacionalinės mokslo programos;

6.2. Nacionalinės lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programos mokslo projektai;

6.3. mokslininkų grupių projektai;

6.4. 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos įgyvendinimo priemonė „Parama mokslininkų ir kitų tyrėjų mokslinei veiklai (visuotinė dotacija)“;

6.5.  Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programa „Moksliniai tyrimai ir plėtra“.

7. Kiekvieno pagrindinio projekto vykdytojo darbo apimtis projekte turi būti ne mažesnė kaip 20 valandų, padaugintų iš projekto trukmės mėnesiais.

8. Kartu su paraiška turi būti pateikti visi reikalaujami priedai:

8.1. Projekto vadovo ir pagrindinių projekto vykdytojų gyvenimo aprašymai;

8.2. Pagrindinių projekto vykdytojų paskutinių dešimties (2005–2014) metų publikacijų sąrašas;

8.3. Projekto partnerio sutikimas kartu vykdyti teikiamą projektą, jei jis būtų finansuojamas (parašytas firminiame institucijos blanke ir pasirašytas institucijos vadovo; jei projekto partneris yra užsienio institucija, sutikimą gali pasirašyti ir padalinio vadovas).

Papildoma informacija

Kiti reikalavimai, keliami projektų vykdytojams ar projekto išlaidoms, yra nurodyti Tarybos 2014 m. spalio 27 d. nutarimu Nr. VIII-26 patvirtintose Lietuvos mokslo tarybos mokslo ir sklaidos projektų konkursinio finansavimo bendrosiose taisyklėse. Su konkursu susiję dokumentai skelbiami Lietuvos mokslo tarybos svetainėje.

Išsamesnę informaciją teikia Mokslo programų skyriaus vyriausiosios specialistės:

Techniniais projekto aprašo elektroninėje sistemoje pildymo klausimais – Danutė Vansevičienė, e. p. danute.vanseviciene@lmt.lt

Darbo laikas: I–IV 8–17 val., V 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku