LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2011 05 02 Dėl PVM dydžio išlaidų apmokėjimo

Kviečiame teikti dokumentus dėl PVM dydžio išlaidų, patirtų įsigyjant prekes ir paslaugas ES bendrųjų mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstracinės veiklos programų projektų vykdymo metu, apmokėjimo.

 

Dokumentus gali teikti valstybės ir savivaldybių valdymo bei valstybinės mokslo ir studijų institucijos, vykdančios ES bendrųjų mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstracinės veiklos programų projektus.

PVM dydžio išlaidos apmokamos už laikotarpį nuo 2011 m. sausio 1 d. iki 2011 m. kovo 31 d. įskaitytinai.

Dokumentų teikimo tvarka yra nustatyta Projektų, finansuojamų iš Europos Sąjungos bendrųjų mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstracinės veiklos programų, pridėtinės vertės mokesčio dydžio išlaidų apmokėjimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos mokslo tarybos 2010 m. rugsėjo 15 d. nutarimu Nr. VII-47 (Žin., 2010, Nr. 112-5731).

Lietuvos mokslo taryba dokumentus priima iki 2011 m. birželio 1 d., adresu Gedimino pr. 3, 01103 Vilnius.

Išsamesnę informaciją teikia Finansų ir apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė Ina Makšanceva (tel. 8 5 2613602, el. paštas ina.maksanceva@lmt.lt).

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku