LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2013 10 15 Kvietimas teikti paraiškas paramai doktorantų akademinėms išvykoms 2014 metų I pusmetį gauti

Lietuvos mokslo taryba skelbia kvietimą teikti paraiškas paramai doktoranto akademinei išvykai 2014 metų I pusmetį gauti. Paraiškos priimamos iki 2013 m. lapkričio 15 d. 16 val.

Paramos tikslas

Paramos doktorantų akademinėms išvykoms tikslas – skatinti doktorantų mokslinį ar meninį iniciatyvumą, remti doktorantų mokslines tiriamąsias ar kūrybines idėjas ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros darbus.

Kvietimo aprėptis

Konkursas paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti vyks visų mokslo ir meno sričių doktorantams kartu.

Galimi pareiškėjai

Paraiškas gali teikti visų mokslo ir meno sričių I–IV metų nuolatinių studijų ir I–VI metų ištęstinių studijų doktorantai, aktyviai vykdantys mokslinius tyrimus (t. y. turintys paskelbtų ar priimtų spausdinti mokslinių darbų rengiamos disertacijos tema) ir (ar) kuriantys, atliekantys ir viešai pristatantys meno kūrinius (t. y. turintys kultūros ir meno leidiniuose paskelbtų ar priimtų spausdinti tyrimų ir (ar) sukurtų, atliktų ir viešai pristatytų meno kūrinių rengiamo meno projekto tema), jeigu išvyka yra ne vėliau nei numatyta doktorantūros pabaiga.

Humanitarinių ir socialinių mokslų doktorantai privalo turėti bent vieną paskelbtą ar priimtą spausdinti publikaciją recenzuojamuose mokslo leidiniuose.

Fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų sričių doktorantai privalo turėti bent vieną paskelbtą ar priimtą spausdinti publikaciją periodiniuose mokslo leidiniuose, turinčiuose cituojamumo rodiklį (Impact Factor) Thomson Reuters Web of Knowledge duomenų bazėje.

Paraiškų vertinimo kriterijai

Paraiškos vertinamos pagal šiuos kriterijus:

 1. Mokslinės ar meninės veiklos kokybė ir reikšmingumas;
 2. Mokslo ir (ar) meno rezultatų lygis:
  - disertacijos tema paskelbtų (priimtų spausdinti) mokslinių publikacijų ar tyrimų publikacijų ir meno kūrinių (humanitarinių ir socialinių mokslų sričių bei meno srities paraiškoms),
  - doktorantūros metu paskelbtų (priimtų spausdinti) mokslinių publikacijų (fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų sričių paraiškoms);
 3. Akademinės išvykos nauda doktorantūros studijoms, renginio atitikimas disertacijos ar meno projekto tematikai ir mokslinis ar meninis lygis.

Taip pat atsižvelgiama į doktoranto dalyvavimo renginyje pobūdį (pranešėjas, pristatytojas, klausytojas, konkurso dalyvis ar kt.).

Paraiškų teikimo tvarka

Norintieji dalyvauti konkurse Tarybai pateikia paraišką, kurią sudaro:

 1. doktoranto prašymas,
 2. doktoranto mokslinės ar meninės veiklos aprašas ir informacija apie akademinę išvyką,
 3. institucijos rekomendacija skirti paramą doktoranto akademinei išvykai,
 4. doktoranto vadovo rekomendacija.

Paraiškos teikiamos tik elektroniniu būdu, užpildant formą elektroninėje sistemoje adresu http://parama.lmt.lt. Prieš pildant paraišką prašome perskaityti Patarimus paraiškos elektroninei formai pildyti. Institucijos rekomendacija rengiama pagal Tarybos pirmininko patvirtintą formą ir turi būti pasirašyta institucijos vadovo arba jo įgalioto asmens. Doktoranto vadovo rekomendacija rengiama laisva forma ir turi būti pasirašyta. Skenuotos šių dokumentų kopijos į elektroninę sistemą įkeliamos iki paraiškų teikimo termino pabaigos, t. y. lapkričio 15 d. Spausdintos paraiškos kopijos Tarybai įteikti nereikia.

Sąlygos doktoranto akademinei išvykai

 1. Doktoranto akademinė išvyka turi prasidėti nuo 2014 m. sausio 1 d. iki birželio 30 d. ir trukti ne ilgiau kaip 30 dienų.
 2. Doktorantas per kalendorinius metus gali gauti paramą akademinei išvykai ne daugiau kaip vieną kartą.

Paramos dydis, jos išmokėjimas ir remiamos išlaidos

Vienai doktoranto akademinei išvykai gali būti skirta iki 3900 Lt. Konkrečiai finansuojamai doktoranto akademinei išvykai skiriamos paramos dydį nustatys Paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo komisija, įvertinusi paraišką.

Doktoranto akademinė išvyka finansuojama išlaidų kompensavimo ir avansinio apmokėjimo būdais. Remiamos šios išlaidų rūšys: dienpinigiai (arba maitinimo išlaidos), kelionės išlaidos, gyvenamojo ploto nuomos išlaidos, renginio dalyvio mokestis, draudimo išlaidos, vizos mokestis.

Papildoma informacija

Konkurso rezultatai bus paskelbti Tarybos svetainėje iki 2014 m. vasario 1 d.

Su kvietimu susiję dokumentai skelbiami Tarybos svetainės tinklalapyje http://old.lmt.lt/lt/mkf/parama/doktorantai-parama.html.

Išsamesnę informaciją teikia vyriausioji specialistė Gražina Adamonytė tel. (8 5) 236 0500, e. p. grazina.adamonyte@lmt.lt (Gedimino pr. 3-108), techniniais klausimais (pildant paraišką elektroniniu būdu) – vyriausioji specialistė Danutė Vansevičienė e. p. danute.vanseviciene@lmt.lt.

Darbo laikas: I–IV 8–17 val., V 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.

 Versija spausdinimui

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku