LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2013 09 09 2013 metų II kvietimas paramai mokslininkų vizitams į Lietuvą atlikti mokslinių tyrimų

Lietuvos mokslo taryba skelbiam 2013 m. II kvietimą teikti paraiškas paramai atvykstantiems mokslininkams atlikti mokslinių tyrimų Lietuvos mokslo institucijose ar aukštųjų technologijų ar verslo įmonėse nuo 2013 m. lapkričio 1 d. iki 2014 m. kovo 30 d. (parama mokslininkų vizitams). Paraiškos priimamos iki 2013 m. rugsėjo 23 d. 17 val.

Paramos tikslas

Parama siekiama stiprinti užsienyje dirbančių mokslininkų (taip pat ir lietuvių mokslininkų) ryšius su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, tyrimų institutais, kitomis mokslinius tyrimus vykdančiomis įstaigomis ir įmonėmis, taip keliant institucijų vykdomų mokslinių tyrimų lygį, padėti pasirengti aukšto lygio mokslininkų pritrakimui į Lietuvą. Parama mokslininkų vizitams skiriama pagal ES struktūrinių fondų projektą „Konkursinis trumpalaikių mokslininkų vizitų finansavimas“.

Galimi pareiškėjai

 • Užsienio ir Lietuvos mokslininkai, kurie bent 2 pastaruosius metus dirbo mokslinį darbą užsienyje ir tiek pat laiko yra įgiję mokslo laipsnį (Lietuvos Respublikos Mokslo ir studijų įstatymas, Žin., 2009, Nr. 54-2140).
 • Lietuvos mokslo ir tyrimų institucijos, aukštųjų technologijų ar verslo įmonės, kurios dirba mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros sektoriuje (priimančioji institucija).

Paraiškų vertinimo kriterijai

Paraiškos šios kategorijos vizitams finansuoti vertinamos pagal tokius kriterijus:

 • mokslinio tyrimo svarba,
 • darbo planas,
 • atvykstančio mokslininko patirtis, moksliniai rezultatai,
 • sąmata.

Paraiškų teikimo tvarka

Norintieji dalyvauti konkurse Tarybai pateikia paraišką. Paraiškos teikiamos tik elektroniniu būdu, užpildant formą elektroninėje sistemoje adresu http://vizitai.lmt.lt. Paraišką sudaro:

 1. paraiška,
 2. prašymas dalyvauti konkurse (PDF formatu)
 3. mokslininko gyvenimo aprašymas (Curriculum Vitae) (PDF formatu),
 4. priemonių moksliniam tyrimui atlikti sąmata ir pagrindimas.

Paraiškų rengimo nuostatos

 1. Paraiškos teikiamos lietuvių kalba.
 2. Finansuojami vizitai atlikti mokslinius tyrimus, kurie numatyti 2013 m. lapkričio 1–2014 m. kovo 30 dienomis, ne trumpesni nei 7 dienos ir neilgesni nei 4 savaitės.
 3. Apmokėjimas vykdomas už atliktą mokslinį tyrimą po vizito pateikus finansinę-dalykinę ataskaitą bei susijusius dokumentus. Papildomos išlaidos (išskyrus įrangą, įrengimus ir ilgalaikį turtą) institucijoms yra tinkamos apmokėti, jei jos yra patirtos nuo sutarties pasirašymo dienos ir ne vėliau kaip iki mokslinio tyrimo pabaigos (numatytos sutartyje).
 4. Prašoma suma skaičiuojama pagal „Rekomendacijas dėl projekte „Konkursinis trumpalaikių mokslininkų vizitų finansavimas“ numatytiems trumpalaikiams mokslininkų vizitams skiriamų lėšų apskaičiavimo“.
 5. Parama skiriama vieną kartą per kalendorinius metus (12 mėn.) tam pačiam atvykstančiam mokslininkui. Priimančios institucijos gali teikti neribotą skaičių paraiškų.
 6. Atkreipiame dėmesį, kad visas su vizitu susijusias išlaidas apmoka mokslininkas, patirtos išlaidos kompensuojamos pasibaigus vizitui (lėktuvo bilietų, viešbučio sąskaitų faktūrų pateikti nereikia).

Papildoma informacija

Konkurso rezultatai skelbiami iki spalio 31 d. įskaitytinai. Su konkursu susiję dokumentai, konkurso rezultatai ir ataskaitų dokumentai skelbiami Paramos mokslininkų vizitams tinklalapyje www.lmt.lt/lt/mkf/parama/es-vizitai/tyrimai.

Išsamesnę informaciją teikia projekto specialistė Laura Kostelnickienė – tel. 5 246 0691, e. p. vizitai@lmt.lt, techniniais klausimais (pildant projekto aprašą elektroniniu būdu) – vyriausioji specialistė Danutė Vansevičienė e. p. danute.vanseviciene@lmt.lt (darbo laikas: I–IV 8–17 val., V 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.).

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku