LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2013 09 09 Kviečiame dalyvauti diskusijoje „Lietuvos akademinio jaunimo migracija“

2013 m. rugsėjo 13 d., penktadienį, 10 val. LR Seimo Europos informacijos biure (Seimo III rūmai, Gedimino pr. 53, Vilnius) Vytauto Didžiojo universitetas, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas ir Seimo Europos informacijos biuras organizuoja diskusiją „Lietuvos akademinio jaunimo migracija“.

Įėjimas laisvas, vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos http://ktc.vdu.lt.

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku