LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2013 06 20 Kvietimas gauti paramą studentų moksliniams tyrimams laisvu nuo 2013 m. rudens semestro studijų metu

Lietuvos mokslo taryba kviečia teikti paraiškas studentų moksliniams tyrimams laisvu nuo studijų metu 2013 metų rudens semestre finansuoti pagal projektą „Studentų mokslinės veiklos skatinimas“.

Galimi pareiškėjai

Prašymą dalyvauti konkurse teikia pretendentai į mokslinių tyrimų vadovus kartu su institucija ir pasirinktu studentu. Dalyvauti konkurse gali Lietuvos mokslo ir studijų institucijų tyrėjai ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų nuolatinės studijų formos 1–4 bakalauratūros kursų ir 1–2 magistrantūros kurso studentai, kurių paskutiniųjų dviejų semestrų visų studijuotų dalykų įvertinimų svertinis vidurkis yra lygus arba didesnis nei 8,0.

Paraiškų teikimas

Paraiškos teikiamos tik elektroniškai adresu http://studentai.lmt.lt. Paraiškos priimamos iki 2013 m. rugpjūčio 15 d. (įskaitytinai).

Pagrindinės nuostatos

Pretendentas į vadovus gali teikti ne daugiau kaip dvi paraiškas mokslinių tyrimų vietoms. Studentas gali dalyvauti konkurse tik su vienu vadovu.

Studentų moksliniai tyrimai turi trukti 4 mėnesius. Institucijai bus skiriama: fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų srities tyrimams iki 2 500 litų, humanitarinių, socialinių mokslų ir menų srities tyrimams iki 1 000 litų subsidija tyrimų vietos sukūrimo ir mokslinių tyrimų infrastruktūros parengimo išlaidoms padengti.

Studentui tyrimų metu 4 mėnesių trukmės moksliniam darbui bus skiriama 2080 litų stipendija.

Prieš pildant paraišką rekomenduojame susipažinti su Reikalavimais studentų moksliniams tyrimams laisvu nuo studijų metu ir Patarimais paraiškos formai pildyti.

Papildoma informacija

Projektas „Studentų mokslinės veiklos skatinimas“ yra finansuojamas pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Konkurso dokumentai skelbiami projekto tinklalapyje http://studentai.lmt.lt/.

Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 614 04406; el. paštu: smpraktika@lmt.lt.

 

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku