LMT
 
 

 

 

 

Pranešimai apie korupciją

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltLietuvos mokslo taryba, siekdama gerinti teikiamų paslaugų kokybę, įgyvendina korupcijos prevencijos priemones. „Pranešimai apie korupciją“ skirta informuoti apie galimai neskaidrų Lietuvos mosklo tarybos darbuotojų elgesį, įtariamus sukčiavimo ir korupcijos atvejus, viešųjų ir privačių interesų derinimo pažeidimus.

Pranešimus apie galimą korupciją ir neskaidrų Lietuvos mokslo tarybos darbuotojų elgesį gauna ir jų nagrinėjimą organizuoja Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas arba jo paskirtas už sukčiavimo ir korupcijos prevenciją atsakingas darbuotojas.

Pranešimas gali būti ir anoniminis.

Pranešėjui nurodžius savo asmens duomenis (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto ar kitas adresas) atsakingas už pranešimo nagrinėjimą Lietuvos mokslo tarybos darbuotojas per 20 darbo dienų informuos pranešėją apie pateiktos informacijos patikrinimo rezultatus ir, prireikus, apie pradėtas taikyti priemones siekiant sumažinti korupcijos ir sukčiavimo pasireiškimo tikimybę.

Su pranešėjo autoryste susijusi informacija bus saugoma ir neviešinama, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Apie įtariamus korupcijos atvejus taip pat galite pranešti:

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku