LMT
 
 

 

 

 

Valdemaras Razumas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltprof. Valdemaras Razumas

Tarybos valdybos narys

 

Habilituotas mokslo daktaras (biochemija), akademikas, Lietuvos mokslų akademijos prezidentas.

VU ir VDU profesorius, VU Biochemijos instituto Bioanalizės skyriaus vyriausiasis mokslo darbuotojas, VU ir VDU Senato narys, Lietuvos mokslo premijų komisijos pirmininkas, 2007 m. apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku