LMT
 
 

 

 

 

Kęstutis Jasiūnas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltKęstutis Jasiūnas

Tarybos valdybos narys

 

Lazerių gamybos įmonės UAB „Ekspla“ generalinis direktorius.

Nuo 2001 m. aktyviai dalyvauja „Žinių ekonomikos forumo“ (ŽEF) veikloje, daug metų buvo verslo ir mokslo bendradarbiavimo komiteto pirmininku, 2010–2012 m. – ŽEF tarybos pirmininku. Lietuvos inžinerinės pramonės įmonių asociacijos (LINPRA) viceprezidentas, Lietuvos lazerių asociacijos valdybos narys, Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) tarybos narys. 2013 m. apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku