LMT
 
 

 

 

 

Juozas Kulys

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltprof. Juozas Kulys

Gamtos ir technikos mokslų komiteto narys

 

Fiziniai mokslai. Fizikinė chemija, biologija.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentinių mokslų fakulteto Chemijos ir bioinžinerijos katedros vedėjas, profesorius, Vilniaus universiteto Biochemijos instituto vyriausias mokslo darbuotojas.

1987 ir 2002 m. Lietuvos mokslo premijos laureatas, 1995 m. Baltijos Asamblėjos premijos laureatas, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku